MBLAQ - Bulgaria

Добре Дошли в първия фен - форум посветен на MBLAQ и всичко свързано с тях !
RaNia [Rookie group] Mblaq_gif-1


Join the forum, it's quick and easy

MBLAQ - Bulgaria

Добре Дошли в първия фен - форум посветен на MBLAQ и всичко свързано с тях !
RaNia [Rookie group] Mblaq_gif-1

MBLAQ - Bulgaria

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MBLAQ - Bulgaria

MBLAQ - Bulgaria fan forum


2 posters

    RaNia [Rookie group]

    Семи Лин
    Семи Лин
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 144
    Points : 1329
    Join date : 25.03.2011
    Age : 36
    Местожителство : Варна

    RaNia [Rookie group] Empty Re: RaNia [Rookie group]

    Писане by Семи Лин Сря Апр 06, 2011 10:36 pm

    Никога няма да я изтрием Wink
    Потдържай си я с внимание, а ние ще я комнтираме с уоволствие ^^
    mims3
    mims3
    Thunder
    Thunder


    Брой мнения : 45
    Points : 58
    Join date : 24.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Там, където е сърцето ми...

    RaNia [Rookie group] Empty Re: RaNia [Rookie group]

    Писане by mims3 Сря Апр 06, 2011 10:51 pm

    Ок, ще гледам да не я изоставям! Laughing

    Днес беше дебютът им на M! Countdown

    Гласовете им бяха доста добре, както и танца. Пожелавам им успех!


    Ето и превода на песента - ТУК
    mims3
    mims3
    Thunder
    Thunder


    Брой мнения : 45
    Points : 58
    Join date : 24.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Там, където е сърцето ми...

    RaNia [Rookie group] Empty Re: RaNia [Rookie group]

    Писане by mims3 Сря Апр 13, 2011 8:13 am

    Момичетата зад сцената.. Според мен пеят доста добре без музика!



    И новината от днес..
    Spoiler:

    Главен изпълнителен директор на DR Music изразява гнева си
    над предполагаемото предубеждение спрямо RaNia


    RaNia [Rookie group] 26590050ef5ca039


    DR Music CEO Yoon, който също е работил четири години заедно с продуцента Teddy Riley, разказва за групата.
    Първият член на групата е била Joy (момичето от Тайланд), както и момичетата от Китай са били много добри. Teddy Riley предложил също присъединяването и на чернокож член, но идеята не се осъществила и така групата била съставена само от азитски членове. Близо четири години момичета са тренирали пеене, хореография и езици - което се свежда до сумата от $900,000 USD!

    Момичета направиха своя официален дебют и то с много енергия и чар!

    Но за съжаление, докато групата правеше своя дебют в неточно традиционния корейски стил, момичета се изправиха пред проблема за тяхната предизвикателна сески концепция.

    В отговор на обвиненията за ‘noise marketing’, Yoon казва: "Тези, които си мислят, че ние настояваме за слава със секси концепцията, са предубедени. Корейските момичешки групи направиха Hallyu wave успешен на азиатския пазар заради техните силни и добре организирани стайл изпълнения. Това е за каквото трябва да се настоява, но се ядосвам, затова че корейците пс*ват и упрекват момичетата."

    Той продължава: "Една от ТВ програмите ни каза, че ще намалят нашето четири минутно изпълнение на две минути, а други казаха НЕ на "разкрачените крака" и дори наложиха ограничение върху тоалетите им. Прекарахме четири години в създаването на дебютния им песен, как можем да махнем това, което те искат?"

    Разбираемо, че Yoon е незапознат с начина, по който работят корейските ТВ програми, защото повече време е фокусирвал работата си отвъд океана. Baby V.O.X., една от първите лидери на Hallyu wave, бяха създадени под негова опека и прекараха повечето от времето си отвъд океана. Yoon също прекара последните четири години работейки върху RaNia заедно с Teddy Riley. В една толкова ограничена индустрия, той не би могъл да знае за тези определени стил, визия и танц, които предоставят възможността за изява.

    В заключение в своято интервю Yoon благодари на RaNia, защото че задържат в себе си цялата болка и продължават да танцуват и пеят въпреки ограниченията.


    Източник: http://www.allkpop.com

    Не съм превела цялата статия и долу-горе успях най-важното да преведа. Честно казано го очаквах. Въпреки че едва от 6-7 месеца се интересувам от корейска музика разбрах, че има едно ограничение и една граница, която кпоп идолите нямат право да прекрачват. Харесват ми момичетата и виждам, че могат да пеят и се надявам да им дадат шанс!

    mims3
    mims3
    Thunder
    Thunder


    Брой мнения : 45
    Points : 58
    Join date : 24.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Там, където е сърцето ми...

    RaNia [Rookie group] Empty Re: RaNia [Rookie group]

    Писане by mims3 Вто Май 03, 2011 4:41 am

    Иначе ето тяхната страница в DR Music ~ http://www.drmusic.co.kr/ent/bbs/board.php?bo_table=ARTIST
    За всеки, който иска да знае повече за групата, ето техния първи фенсайт! ~ http://www.global-ladies.net/Ето и малко лични снимки на момичетата .. Като оставим секси имиджа им настрана, те са големи сладурани! Laughing

    Spoiler:
    На някои от снимките е и Сара.

    English Version of Dr. Feel Good


    А тук момичета изпълняват една балада на Destiny's Child!!... Много добри!
    http://www.4shared.com/audio/F9IzmxMQ/Showcase_2_2_HD_110406_Rania__.html

    Eто 2 рингтончета на Dr Feel Good ~~>
    1 ~ http://www.4shared.com/audio/xVyb8nGw/02_DR_FEEL_GOOD__Korean_ver_.html
    2 ~ http://www.4shared.com/audio/ItzxcUfy/02_DR_FEEL_GOOD__Korean_ver_2.html

    Eто една фотосесия на Ta-e със CN Blue ~~> http://www.global-ladies.net/topic/123-pics-t-aecnblue-photo-shooting-for-skoolook/page__pid__1758#entry1758
    RaNia [Rookie group] Rania181_huttkung_r-ania.com

    И едно интервю с момичетата!
    RaNia [Rookie group] 20110420rania1
    Xia, Joy, T-ae, Saem, Riko, Jooyi, Di

    Въпреки че са въвлечени в поредица от спорове поради провокативната си концепция, новата момичешка рок група RaNia реши да отстои сексапила си въпреки всичко. В последното си интервю с JoongAng, момичетата говорят за "тяхното оръжие" в стремежа си да оцелелят в големия наплив от момичешки групи.

    Q: “От момента, в който дебютирахте, вие бяхте доста дискутирани за вашата провокативна сексуална тематика.”
    Saem: “Да, ние получихме доста критика за разголените костюми и показващите се бедра. И все пак, ние не мислим, че това е достатъчно, за да бъде наречено чак със сексуален характер. Работихме толкова много върху песните и хореографията си, че ни изпълни със съжаление да виждаме хората обвинявайки ни, че се продаваме чрез това на пазара. Нищо няма да се промени дори да променим дрехите и хореографията си.”

    Q: “Вашият сексапил в резултат от усилията ви ли е?”
    T-ae: “Нашата средна височина е 169 см, и всички сме много наясно с телата си (смее се). Преди време чухме, че Таекуондото е добре за оформянето на тялото и всички решихме да вземаме уроци. Един ден в бъдеще, когато работим в чужбина, ще се радваме да представим Таекуондото и на други страни.”

    Q: “Теди Райли, продуцента на Майкъл Джексън, е допринесъл за вашия пилотен сингъл.”
    Jooyi: “Не само Майкъл Джексън, но и Спайс гърлс, Pussycat Dolls, Риана и други поп изпълнители. “Dr Feel Good” е хип-хоп и R&B песен с пристрастяваща и силна мелодия, което го прави много секси. Моля, очаквайте с нетърпение силните изпълнения, които ще контрастират на фона на другите сладки момичешки групи.”

    Q: “Вие записахте албума си в Щатите.”
    Xia: “Отне ни около 2 седмици. Беше много изненадващо за нас, когато толкова много известни звезди влизаха и излизаха от студиото. Един ден близначките на Пъф Деди дойдоха с майка си. Тя бяха на около 5 години и с плитки, които ги правеха много сладки. Те ни поздравиха с едно срамежливо ‘Здравейте’.”

    Q: “Как бихте описали силата на RaNia?”
    T-ae: “От нашите четири години обучение, прекарахме три от тях специално за вокално обучение. Затова и бяхме толкова съсредочени върху нашите вокали. Ние сме много добре подготвени за изпълненията си, и разбира се, сме уверени, че ние не сме по-зле в сравнение с другите групи. (смее се) ”


    Q: “Много от членовете на групата са с уникално минало.”
    Riko: “Като малка бях актриса и играех по-младите роли на Kang Soo Yeon, Kim Hee Sun, Bae Doo Na и Kim Gyuri. В гимназията, научих корейски от Японската NHK в продължение на три години.”

    Joy: “Аз съм от Тайланд. Баща ми е консервативен и бе против това да стана певица в Корея. След като разбра, че съм решена, той най-накрая ми позволи да достигна мечтата си.”

    Q: Baby V.O.X. са вашите по-големи приятели, откакто сте под ръководството на DR Music, нали?”
    Di: “Денят преди нашия дебют Showcase, чух ме, че Kim EZ има дете. Това е голям късмет, нали? Kan Mi Youn също ни подкрепя, както и Yoon Eun Hye каза, че ще ни подкрепя настойчиво. Всички ние сме им много благодарни!”

    110417 Rania - Dr. Feel Good DEBUT STAGE on INKIGAYO LIVE


    110423 Music Core RaNia - Dr. Feel Good


    110424 | Rania - Dr. Feel Good



    В една статия, която бях чела за Jooyi (тая дето пее "ооо" и "ааа" ). Изглежда тя е била на прослушване при YG Entertainment и са й предложили да бъде член на женската версия на Big Bang т.е. 2ne1, но е отказала.

    Rania’s Jooyi covers Christina Aguilera’s “You Lost Me”


    RaNia [Rookie group] 201104271rileyrania
    Теди Райли посети Корея, за да подкрепи момичетата си на 24 април на SBS’s “Inkigayo“. Първо седна сред публиката и гледа изпълнението им. "Решението ми е било вярно. Беше невероятно вълнуващо да гледам моят специален екип рамо до рамо с други известни К-поп звезди."

    След като и изпълненията на TVXQ и Big Bang, той дори даде овации заедно с публиката.

    Той каза още: "Чувал съм за К-поп само от други хора, но да го видя на живо бе вълнуващо. Сега разбирам защо К-поп е толкова силен и съм сигурен, че скоро ще достине Северна и Южна Америка, Европа и останалия свят. Изпълненията на К-попа са едни от най-добрите в света."

    По-късно Теди Райли се срещна с TVXQ, Big Bang и Yangpa зад кулисите. Докато се ръкува с TVXQ, той възкликна: "Сега мога да разбера защо вие сте считани за най-добрия отбор. Може да се усети енергията на стила и изпълнението ви просто като го гледаш."

    Що се отнася до Big Bang, той даде висока оценка "Те са невероятна група, която може да превърне азиатския поп пазар в световен."

    Yangpa, която той е гледал в муз.клипове в YouTube, заяви: "Тя е толкова малка и сладка, че бях изключително изненадан да видя такава вокална енергия, идваща от нея."

    Теди Райли в момента има планове за присъединяване RaNia на сцената на музикалните програми, и по-късно ще се отвори пресконференция.
    Малко снимки!
    Spoiler:


    Открихме фенове на RaNia сред момчешките групи!



    Dalmatian’s Daniel и Jisu наскоро се появиха в радио предаването на Heechul ~ "Young Street“, и тримата започнаха на говорят за RaNia.

    Heechul пръв започна разговора с въпроса: "Така.. коя група мислите, че добра напоследък?"
    Daniel плахо попитал: "Момичешките групи ли?" и след като продължи с думите: "Тези дни аз .. "
    и бе прекъснат от DJ Heechul, която уверено изтърси: "RaNia"

    Трите момчета ударих радостно юмруци, когато откриха, че всички те са фенове на RaNia.

    Daniel и Jisu долу изпяха част от “Dr. Feel Good“. Heechul коментира: "Те са много силни. Аз харесвам ‘готините’ неща и те имат една особена, различна концепция, така че ги харесвам."


    Music Bank 29.04.11 Rania - Dr.Feel Good


    Dr Feel Good - RaNia @ MTV The Show 110429



    Снимки:
    Spoiler:


    RaNia in ETN Hot Shot E01
    https://www.youtube.com/watch?v=yBkuZHDIc5s&feature=player_embedded
    https://www.youtube.com/watch?v=mTYBgrgbArU&feature=related





    [PICS] 110211 Photoshoot of Rania
    RaNia [Rookie group] Pics110211photoshootofr
    Spoiler:

    [PICS] Yijo - Photo shooting (1 sets) [5]
    RaNia [Rookie group] Leejo172huttkunggloball
    Spoiler:

    [PICS] 110425 Rania, Heechul(ZEA) @ PKL Starry night
    RaNia [Rookie group] Pics110425raniaheechulz
    Блазе му на момчето! Laughing Semi е толкова висока сред останалите, а Joy изглежда все едно не е готова за снимката!

    Twitter Снимки:
    Spoiler:

    + още снимки от клипа!
    Spoiler:


    Thanks for the support, You will be surprised with the direction of the next mini-album. The first installment was to catch everyone off guard, and get the girls some separation from the other kpop females . if you didnt notice, there is much saturation in their lane.. so the first strategy has worked to the letter. Now Rania will display vocal ability and poise. Everyone now knows the ladies are sexy and can yield that power, The next set of music will definately show the other side.

    Съобщението за следващия албум на момичетата. Казват, че ще покажат друга страна от себе си, само се надявам да не е ~ the cute one ~ Wink
    mims3
    mims3
    Thunder
    Thunder


    Брой мнения : 45
    Points : 58
    Join date : 24.03.2011
    Age : 30
    Местожителство : Там, където е сърцето ми...

    RaNia [Rookie group] Empty Re: RaNia [Rookie group]

    Писане by mims3 Сря Май 04, 2011 3:53 am

    Днес лидера ни Saem става на 22 години! Cool

    Честит Рожден Ден, Saem! ❤
    RaNia [Rookie group] Tumblr_ljhlq1Mqrw1qeziv0o1_500
    Да си жива и здрава, пожелавам ви много успехи с другите момичета!
    Ще ви подкрепяме! 럭


    RaNia [Rookie group] Tumblrljafbcv3cn1qdr8vu

    Sponsored content


    RaNia [Rookie group] Empty Re: RaNia [Rookie group]

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 01, 2024 11:11 pm