MBLAQ - Bulgaria

Добре Дошли в първия фен - форум посветен на MBLAQ и всичко свързано с тях !
Why.. you make me cry..? - Page 5 Mblaq_gif-1


Join the forum, it's quick and easy

MBLAQ - Bulgaria

Добре Дошли в първия фен - форум посветен на MBLAQ и всичко свързано с тях !
Why.. you make me cry..? - Page 5 Mblaq_gif-1

MBLAQ - Bulgaria

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MBLAQ - Bulgaria

MBLAQ - Bulgaria fan forum


+10
Анонимка7
Lin *-*
valenceto_753
Cho0ly
.Misaki.
mims3
flopsi
Veselina
petenceto
lina
14 posters

    Why.. you make me cry..?

    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Съб Апр 02, 2011 4:04 am

    First topic message reminder :

    Такам.. реших и тук да публикувам фикът си за MBLAQ. Може някои вече да са попадали на него в другият форум. Както споменах и там, това е първото ми творение, което ще бъде четено, така че... дано да ви хареса.
    И да уточня, това не е яои, а обикновена романтично-комедийна историйка с елементи на драма xD
    Та.. приятно четене и ще съм благодарна, ако кажете какво мислите ^^


    ~ Глава 1 ~


    - You make cry .. Naega saraganeun iyu .. Jebal nal tteonajima…
    - Стоп, стоп, стоп!!
    - Оф, какво пък сега? – извика раздразнено Джун
    Рейн обърна очи към него и му хвърли един злобен поглед.
    - Ъ .. – стъписа се Джун – Какво има .. исках да кажа..
    - Колко пъти вече да те спирам на тази част, а Джун?! Няма ли най-сетне да го направиш като хората? – личеше си, че доскорошното спокойствие на Рейн се изпарява.
    - Този път не стана ли? Хьонг~!
    - Не ми хьонгкай, а пей! Искам да усетя, че това идва от сърцето ти, от душата ти, изгаря те, но и те съживява ..
    - Да, да .. разбрах – прекъсна го Джун. Когато Рейн започнеше да говори относно музика и танци просто не се спираше. Момчетата го слушаха, слушаха, слушаха .. но понякога батко им доста се увличаше и те се опитваха да го спрат или разсеят, или най-добрият вариант – де се изпарят.
    - Яяя! Няма да ме прекъсваш, когато говоря! До къде стигнах .. а .. трябва да чувстваш това, което пееш!
    - Джун няма чувства. – изкикоти се Мир.
    Джун му хвърси един поглед „Да се разберем отвън като мъже”. Макнето винаги знаеше как да го ядоса.
    - Не си ли се влюбвал? – попита Рейн, явно приел думита на Мир на сериозно.
    - Той не може да обича – не пропусна да се обади отово макнето.
    - Яяя~!! – кресна Джун. Не му стигаше това, че нещо с песента не му вървеше, но и малкият се намесваше. – Ако имаш да ми казваш нещо, го кажи направо!
    - Ъ, аз си го казвам. – погледна го Мир и се засмя.
    - Яяяяяя!!!
    - Хей! Скандалджии такива! Не ми губете времето! Джун – продължавай да се упражняваш, а вие отидете де тренирате танца някъде далеч от погледа ми! – заповяда Рейн.
    - Хайде, чухте какво каза хьонг. – подкани ги Сънг Хо.
    - А.. Сънг Хо, ти ела с мен. – каза Рейн – искам да поговорим.
    - Добре, хьонг.
    Сънг Хо тръгна с Рейн към офиса му, а Джи О, Тъндър и Мир се запътиха да тренират.
    - За какво ли пак ще си гукат? – запита се Джи О
    - Жени? – подхвърли Мир.
    - Мир, само жение са ти в главата. – каза подигравателно Тъндър
    - Да – добави Джи О – Толкова малък, а вече за жени мисли.. – засмя се той.
    Мир ги погледна и тъкво смяташе да каже нещо умно, когато очите му засякоха един обект:
    - Уоу – каза макнето.
    - Какво? – попита учудено Тъндър.
    Мир само успя за посочи с пръст. Беше момиче. Но не какво да е момиче. Беше като звезда – блесте от километри. Момичето беше високо, стройно и слабо, с черна дълга до кръста коса, красива бяла кожа и блестящи маслинено черни очи. Походката й беше като на котка – лека и грациозна, сякаш не вървеше, а летеше.
    Тримата изгубиха напълно адекватността си и стояха като вкаменени. Сякаш това момиче беше Горгоната Медуза, а те бяха я погледнали в очите.
    - Пресвети Буда! – каза първи Джи О, 10 минути след като момичето вече се беше скрило от погледа им.
    - Майчице .. – добави Тъндър.
    - Уау – успя единствено да каже Мир.




    ***

    До края на деня микля, да пусна и др глави, които съм публикувала в др форум ... естествено, ако истаке да ги четете де xD xD
    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Пет Юни 17, 2011 11:48 am

    ВЕЛИКОО Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 особено , когато сънх хо ги гони из апартамента Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 много яка глава Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930
    Veselina
    Veselina
    Lee Joon
    Lee Joon


    Брой мнения : 55
    Points : 82
    Join date : 25.03.2011
    Age : 28

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by Veselina Съб Юни 18, 2011 11:43 am

    Нямам търпение за частта от рожденният ден на Тъндиии!~
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Нед Юни 19, 2011 4:32 am

    ~ Глава 42 ~


    Въпреки, че се беше прибрал късно, Тъндър стана рано, към 7 часа. Той бързичко си оправи леглото, уми се и отиде в кухнята, чакайки някой да се събуди и да го поздрави за рожденият ден. Минаха час, два, три... Тъндър огладня и си направи закуска. Стана 10:30 часа, но никой не излизане от стаята си. Тогава момчето реше, че си иска поздравите и подаръка и тръгна по стаите да буди своите сънливи колеги. Той първо се запъти към стаята на лидерът – човекът, за когото се предполагаше, че е най-отговорният от тях петимата. Тъндър дръпна дръжката на вратата, но изглежда беше заключена.
    - Айш, този... – изсъска момчето и започна да удря вратата – Хьонг! Хьонг! Хьонг! – викаше той
    След около минутка удрянето и крещенето дадоха резултат – вратата се отвори.
    - Какво искаш, дребен? – прозя се Сънг Хо
    - Ъм... хьонг, вече е почти обяд.. Няма ли да ставаш вече?
    - Че защо? Днес ангажимента ни е чак вечерта. Защо да ставам рано като довечера няма да спя? – продължи да се прозява лидерът
    - Да... но.. – наведе глава Тъндър
    - Какво има?
    - А, не.. нищо... просто...
    - Последно: „нищо” или „просто”?
    - Ами... Нямаш ли чувството, че забравяш нещо? – погледна го обнадеждено Тъндър
    - Да забравя.. – замисли се Сънг Хо
    - Мхм...
    - А! Да! Тъндър! – щракна с пръсти лидерът
    - Да! Да, хьонг! – погледна го момчето и зачака думите, които така желаеше днес
    - Защо вчера се прибра толкова късно?
    - Ъ? Моля? – мигаше Тъндър
    - Къде беше до толкова късно, а Тъндър? – тропаше с крак Сънг Хо
    - Ами... такова... Май и аз ще взема да поспа още – озъби се момчето и хукна към стаята си.
    Влизайки той едва не затръшна вратата.
    - Къде съм бил вчера ли? – сопнато каза Тъндър – Вчера?! А днес! Днес съм тук, а всички спят като борсуци! Как може!!! Те да не би са забравили за рожденият ми ден?!?! – почти извика той.
    Тъндър постоя още малко в стаята си и после излезе да се разходи навън. Той купи малко продукти, защото хладилникът им беше почти празен и се върна в апартамента към 12 часа. Тогава всички бяха станали и закусваха. Тъндър очакваше, че поне някой, поне един ще се сети какъв ден беше днес, но надеждите му се изпариха за по малко от половин час. Той даже пускаше намеци от рода на „Ох, кой ден е днес?”, „Нещо имате ли да ми кажете”, „Толкова хубав ден е днес, направо е прекрасен за тържества”, но нищо не даде резултат. Тъндър не получи и дългоочакваното обаждане от сестра си Дара. Той даже й прозвъня няколко пъти, в очакване да се сети, но не проработи. Обадиха се само родителите му, които го поздравиха.
    Към 18 часа момчетата започнаха да се подготвят за ангажимента си – изпълнение на някакво важно ВИП парти. Тъндър вече беше изгубил и последната си надежда, че някой от четиримата ще му дойде на ум за рожденият ден, и чакаше да дойде утрешният ден, за да им вдигне един хубав голям скандал.
    В 19:30 пристигна батко им Рейн с буса и момчетата отпътуваха. Естествено този път Тъндър не се и изненада, че Рейн не го поздрави – някак си го очакваше. „Мислех, че поне хьонг не го гони склерозата” – казваше си на ум момчето докато пътуваха.
    - Е, как сте днес? – попита шефа
    - Супер, днес си поспахме повечко – отговори усмихнат Сънг Хо
    - Да, чудесен ден – ухили се Мир
    - Радвам се – каза щастливо Рейн
    „Радвайте се, смейте се, празнувайте.. докато можете.. Утре ще ви разкажа играта! Ще видите какво значи лош Тъндър, раздразнен Тъндър, разярен Тъндър!” – мислеше си момчето и да наблюдаваше как весело си бъбрят.
    - А ти, Тъндър, как си? Защо си толкова тихичък днес? – обърна се към него Рейн
    - А? А... супер съм.. Не се ли личи?.. Чак сияя от щастие – отговори през зъби момчето
    - Добре.. О, вече пристигнахме. Скачайте от колата, пилета мои – подкани ги шефчето
    Момчетата и техният хьонг слязоха от колата и се запътиха към един клуб, където се предполагаше, че ще бъде това ВИП парти. Те влязоха вътре и тръгнаха по един коридор, където нямаше лампи.
    - По дяволите, защо всички пестят ток?! – изпуфтя Тъндър
    - Тъндър, защо си толкова агресивен бе.. – каза Мир
    - Аз? Агресивен?.. Въобразяваш си! – почти извика той
    - Добре.. щом казваш..
    Шестимата повървяха още малко и стигнаха до една врата.
    - Защо спряхме? – оглеждаше се Тъндър
    - Партито е тук – отвърна Рейн
    - Еми, добре.. Ще влизаме ли или пред вратата ще пеем?!
    - Много агресивен си станал, Тъндър – отбеляза Сънг Хо
    - Аз? Агре..
    - Айш, млъквай, Тъндър, и отваряй вратата! – заповяда Рейн
    - Що аз? Вие да не сте сакати?!
    - Я! – викна шефа
    - ОК, ОК... И после аз съм бил агресивният.. – изсъска момчето и хвана дръжката на вратата, силно натискайки я на долу и бутайки. Всички беше все така тъмно и тихо
    - Ъ? – мигаше Тъндър, когато внезапно нещо светна пред него. Бяха две числа – 2 и 0, във формата на свещички и стояха забити в една голяма сметанова торта. Докато момчето се опитваше да загрее какво всъщност става, се разнесе песничката „Честит Рожден Ден” от всички ъгли на стаята.
    Тъндър мигаше на парцали, някакви идеи какво ставаше се появиха в главата му, но разумът ги отхвърляше.. беше прекалено наивно от негова страна. Той продължи да гледа ококорено и когато всичко светна – беше пълно с хора, познати и не чак толкова познати, всички ръкопляскаха и викаха „Честит Рожден Ден, Тъндър”, а пред него стоеше Ю Ри и държеше въпросната сметанова торта.
    - Честит Рожден Ден, Тънди – усмихна се момичето
    - Т-т-това... – заекна момчето и рязко се обърна назад
    - Честит Рожден Ден, Sang Hyun! – викнаха в един глас Сънг Хо, Джи О, Джун и Мир
    - Честит Рожден Ден, мъник – ухили се батко Рейн
    - Хора... – очите на Тъндър се пълнеха със сълзи
    - Я! Не ми реви сега! – бутна го Сънг Хо
    - Тъндър, стига рева.. вече си на 20 бе! – каза Джун
    - Да... и всички те гледат – изхили се Мир
    - Я! Сладури! – плесна с ръце Джи О – Да купунясвамееее~!
    - Джи О, все бързаш с тези купони! – поклати глава Ю Ри – Няма цял ден да я държа тази торта! Тъндър, духай свещичките.. а, и не забравяй желанието!
    Тъндър се приближи до тортата. Той затвори очи. „Искам.. искам.. да съм достатъчно силен, за да защитавам хората, които обичам” – пожела си той на ум и духна свещичките
    .
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Пон Юни 20, 2011 6:51 am

    ~ Глава 43 ~


    След като Тъндър духна свещичките, Рейн и MBLAQ се присъединиха към партито. На него имаше 100-тина гости – продуценти, певци и актьори.
    - Тъндър, Честит Рожден Ден, мили – приближи се до рожденика Са Ранг и го прегърна
    - Благодаря ти – ухили се до уши момчето и я целуна
    - О, не, мили, ако си мислиш, че цяла вечер ще се натискате – грешиш! – бутна го Джи О
    - Да, Тъндър, стига леки работи... И Ю Ри, поне за това можеше да ме послушаш... – гледаше пренебрежително Сънг Хо
    - Айш, престани... и сега ли ще мрънкаш – изсъска Джун
    - А какво?! Да си трая като виждам как Тъндър върши глупости ли?! – почти извика лидерът
    - Хьонг, няма ли да спреш! – стисна юмрук Тъндър
    - А, да! Хайде, сбийте се тук! Точно това ще направи вечерта наистина незабравима! – пляскаше с ръце Мир
    - Аз май не съм желана тук.. – сведе глава Са Ранг
    - Напротив!... Единственият нежелан индивид тук е Янг Сънг Хо! – гледаше ядосано Тъндър
    - Хубу! Изнасям се! А ти остани с тази! – каза Сънг Хо и тръгна към бара
    - Я! Хьонг! – хукна след него Мир – Само не пий!
    - Ох, вие знаете как да ми развалите вечерта – поклати глава Джун
    - Споко! Можеше и по-зле да стане – потупа го Джи О
    - О, как сте, хора – чу се глас зад тях
    Момчетата се обърнаха и видяха GiKwang, YoSeob и DooJoon от Beast.
    - Честит Рожден Ден, Тънди – усмихна се YoSeob
    - Благодаря, хубаво е, че дойдохте! – поздрави ги момчето
    - Хора~ - скокна Джун – Толкова отдавна не сме се виждали! Вече започнахте да ми липсвате, откачалки!
    - Ха, шемет, така е ... Кога беше последният път като се събрахме? – замисли се DooJoon
    - Преди месец, ако не ме лъже паметта. Но тогава нашият Джи О не дойде – отговори Джун
    - Да, тази мома Джи О все се цупи за нещо – каза GiKwang
    - А ти как си бе, Джи О? Какво стана с онази рецепционистка? – попита YoSeob леко усмихвайки се
    - Я.. – бутна го леко GiKwang, но в същото време се опитваше да не се разсмее на глас
    - Тъндър, я ела при другите да те поздравят. Подготвили сме ти една песен – подкани го DooJoon
    - О, да, хайде – усмихна се момчето и тръгна заедно с тримата
    - Колко се радвам да ги видя.. Трябва да ги поканим някой път в нас.. но първо трябва да измислим как да се отървем от хьонг.. – разсъждаваше Джун
    - Ще.. се.. пролее... кръв! – изскърца със зъби Джи О
    - Я, като някой сериен убиец си! Много си злопаметен бе!
    - Аз? Злопаметен?! Не! Аз съм наранен! Как може да ми се усмихва като че ли нищо не се е случило! И тези намеци! Айш!! Как съм бил? Добре! Перфектно! Направо готов да убийства! – стискаше юмрук Джи О
    - Човече, забрави го.. Това беше една шега, която YoSeob не изчисли особено добре..
    - Шега?! Заради тази шега сега страдам.. Даже и ти го отнесе!
    - Е, голяма работа! Стига, Джи О...
    - Стига?! Да, сигурно това ще кажеш, защото ти само веднъж се изпати, а мен това цял живот ще ме преследва! Разбираш ли, ако не беше тази странна „шега” , сега нямаше да съм преследван от побъркан човек с кодово име Тейлър!! – почти започна да вика Джи О
    - Джи О, спокойно мен. С тези нерви млад ще умреш – започна да го успокоява Джун
    - Какво да се успокоя! – ядосваше се Джи О, когато усети нечия ръка на рамото си – Кой подяво.. лите.. – ококори се момчето, виждайки цъфналият пред него ухилен до уши Тейлър
    - Здравей, Джи – поздрави го той
    - Омо! – отвори уста Джун
    - Т-т-т....?? – тотално заекна Джи О
    - Да, твоят Тейлър хьонг е – продължи да се усмихва мазно Тейлър, а Джи О да го гледа втренчено като че ли е призрак.
    *
    - Айш, и дори не мога да изпия едно като съм ядосан, защото после кой ще прибира тези четиримата... – въздъхна Сънг Хо, миейки си ръцете в мъжката тоалетна.
    Той си уми лицето с вода и погледна към огледалото. Сънг Хо го удари леко с юмрук и наклони глава – той не искаше да гледа очите си, тези очи пълни в момента с гняв.
    - Не изглеждаш добре – чу се женски глас зад него и лидерът рязко се обърна
    - Май си объркала тоалетната... Или си свикнала? – каза иронично той
    - Много смешно, Сънг Хо – гледаше го внимателно Са Ранг
    - Да съм ти позволил да ми говориш по име?!
    - А как искаш да те наричам? Оппа?
    - Да не се опитваш да се ядосаш?
    - Да те ядосам? Защо ми е? – каза Са Ранг и започна да се приближава към него
    Тя вървеше бавно, не откъсвайки поглед от него – гледаше го като като хищник плячката си. За няколко секунди разстоянието между тях се скъси драстично – почти допряна до него Са Ранг го гледаше изпитателно.
    - Пак ли ще проявиш агресия? – каза презрително допряният до плота с мивките лидер
    - А ти пак ли ще бъдеш непослушен? Нали ти казах, че няма да ми говориш какво да правя и дали да се разкарвам.. Нали щеше да си добро момче – говореше бавно Са Ранг
    - Хм... Искаш да ти се подчинявам ли.. Какви игрички играеш? Защо пред останалите си ангелче, а сега се държиш като кучка?
    - Нали ти казах вече – само ти си непослушен – отговори му Са Ранг и с пръсти започна да гали бузата му, слизайки надолу по брадичката и когато стигна до врата го стисна силно, забивайки ноктите си в него.
    - Честно, започваш да се дразниш – изсъска Са Ранг
    - Сериозно..? – каза иронично лидерът и я хвана обръщайки я към плота. Той погледна към изненаданите й очи и впи устни в нейните. Сънг Хо започна диво да я целува, докосвайки я навсякъде. И реакцията на Са Ранг не закъсня – тя отвърна на целувката и бавно започна да повдига блузата му. Сънг Хо веднага схвана намека и с едно бързо движение свали и така ненужната си блуза. Лидерът започна да целува Са Ранг по врата и забързано да слиза надолу, хапейки я на места. Момичето впи силно нокти в раменете му и прошепна задъхано:
    - Защо го правиш, знаеш за последствията...
    Сънг Хо в началото не отговори, но след малко я погледна в очите, усмихна се и каза:
    - Млъквай и се събличай
    Са Ранг също се усмихна и го целуна по устните. Нежните й ръце обвиха врата му, а тялото й се отдаде на нежно-яростната му прегръдка.



    Последната промяна е направена от lina на Пон Юни 20, 2011 8:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Анонимка7
    Анонимка7
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 16
    Points : 26
    Join date : 06.04.2011

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by Анонимка7 Пон Юни 20, 2011 8:29 am

    ауу тук се изненадох МНОГО ....Са Ранг била опаснааа...  много интересно стана чакам следваща глава с нетърпение  ^^  Smile 
    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Вто Юни 21, 2011 2:04 am

    WOW O_o това не го очаквах от сънх хо Shocked Shocked искам продължение Very Happy Very Happy
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Пет Юни 24, 2011 7:35 am

    ~ Глава 44 ~


    - Животът ми е скапан! – извика Джи О, пресушавайки четвъртата си чашка със соджу
    - Я, стига вече – пи много! – каза Мир и хвана ръката му, която се протегна за още.
    - Джи О, още ли се наливаш? – въздъхна Сънг Хо, която току що беше са завърнал от тоалетната
    - Ооо, ти пък де беше? Да нямаше запек? – попита Джун
    - Много смешно, Джун.
    - Не, аз сериозно питам..
    - Както и да е, не пийте много, защото не искаме излагации като предният път.. нали? – каза сериозно лидерът
    - Съгласен съм.. Недейте да праните глупости .. поне на рожденият ми ден, а? – съгласи се Тъндър
    - Океееееей~! – ухили се Джи О
    - За теб въобще не става дума – въздъхна Джун
    - Дребееен! – чу се силен женски вик и преди всички да успеят да разберат кой е, източникът на вика се премести при тях и вече безмилостно мачкаше Тъндър.
    - Нуна.. Да ме убиеш ли искаш? – задъхваше се момчето
    - Братчето ми, честит рожден ден! – целуна го по бузата Дара
    - Я, нуна, по-кротко, моля те...
    - Тънди! – чу се още един глас, след това втори и трети.. така че накрая Тъндър беше задушен и разцелуван от всичките 4 момичета от 2NE1.
    - Кажете ми защо по дяволите момичетата се лепят на всичко мъжко и полумъжко, но не и на мен!? – започна отчаяно да говори Джи О – Защо?! Защо около всичко има жени, а около мен.. мъже!!! – проплака той
    - Колелото на съдбата – вдигна рамене Джун
    - Това е хранителната верига, Джи О.. хранителна верига, в която ти вече си тревопасно – започна да се кикоти Мир
    - Айш! – извика Джи О – Искам женаааа~
    - Омо... Джи О да не е разгонен – попита CL полуизплашено и полушеговито.
    - Не... просто в момента преживява труден емоционално-социален период – обясни Тъндър
    - Което ще рече? – гледаше го въпросително тя
    - Много е сложно, я дайте да видя какви подаръци сте ми подготвили – потри ръце момчето
    - Ела, ела – каза Дара и замъкна Тъндър със себе си
    - Не, унивай, Джи О оппа.. Твоят пубертет май трае повече от обикновено, но ти ще се справиш – потупа го Минзи
    - Hwaiting! – каза Бум и момичетата отидоха с Дара да покажат на Тъндър подаръците.
    - Я! Стига пи! – скара се Сънг Хо и удари протягащата се ръка на Джи О към бутилка със соджу.
    - Лош лидер! Лош! – нацупи се Джи О
    - Нека бъде лош, но поне няма да мъкна полуумрялото ти тяло до нас!
    - Сънг Хо, какво се оплакваш бе! Миналият път най-много теб мъкнахме! – каза Джун
    - Да! Ти беше най-пияния! – обади се Мир
    - Това... това.. Няма значение!
    - Тцтц... лидер.. – поклати глава Джи О
    - Я! Ти млъквай и си пий тихо соджуто! – викна лидерът
    - О, може ли? Добре - усмихна се Джи О и посегна към бутилките
    - Не! – каза Сънг Хо и го плесна по ръката
    - Айш.. – изсъска Джи О и се намръщи
    - People~ - бягаше към тях Тъндър ухилен
    - Я! Стига говори на немски! – каза Мир
    - Ъ?! Това е английски.. – уточни Тъндър
    - Все тая...
    - Както и да е! Подарък! Какво сте ми взели? – гледаше ги внимателно той
    - Ние ли? Нищо.. – отговори Джун
    - Какво?!
    - Спокойно, Тъндър, спокойно. Имаме нещо за теб – усмихна се Мир
    - О, така ли.. – погледна изненадано Джун – Да, имаме.. Много е хубав!
    Макнето извади една кутия от раницата си и я подаде на рожденика.
    - Какво е? – гледаше ухилен Тъндър
    - Отвори го, че и аз съм любопитен – каза Джун
    Момчето свали внимателно опаковъчната хартия, после отвори кутията и ахна:
    - Момчетааа! Обичам ви! Благодаря!
    - О, няма защо – потупа го Джун
    - Харесва ли ти? – попита Сънг Хо
    - Мхм! Това е най-новият модел! От къде намерихте 800 000 вона?
    - С общи усилия – хилеше се глупаво Джун
    - О-о-осемстонит... хиляди?! – ококори се лидерът
    - Парите нямат значение – започна този път да се смее глупави Мир
    - Да, ние сме щедри – каза Джи О и се присъедини към „смеещите се откачалки”
    - Джи О... Мир... Трябва да си поговорим тримата – изскърца със зъби Сънг Хо
    - Хьонг, не бъди дребнав – потупа го Мир
    - Мхм! Мхм! – каза Джи О
    - Вие... – изсъска лидерът и взе чашката на Джун, пълна със соджу, и я изпи
    - А така, хьонг.. Пийни си.. – подаде му своята чашка Мир
    - Да ме напиеш ли искаш?
    - О, не, как може да си мислиш така!
    - Хм – единствено каза Сънг Хо и пресуши неговата чаша
    Естествено след нея той моментално се повали на масата и заспа дълбоко.
    Партито свърши към 1 часа, защото на следващият ден момчетата имаха снимки. Сънг Хо и Джи О бяха се напили най-много, но за разлика от лидерът, Джи О поне вървеше сам. Бусът им го нямаше и момчетата трябваше да вървят и да си намерят такси.
    - Тъндър, помогни де – изпъшка изморено Джун. Той и Мир мъкнеха Сънг Хо и вече бяха капнали.
    - Ммм.. Не искам...
    - Я! Гадняр! – провикна се макнето – И махни този странене шал!
    - Няма! Това е подаръкът ми от Са Ранг и ще го нося вечно!
    - Загубеняк – каза тихо Джун
    - Чух тее~
    - Я! Джи О, къде тръгна на червено бе! – викна Джун и заедно с Мир хукнаха след него, повличайки Сънг Хо, така че обувките на лидерът се изхлузиха и останаха някъде назад по пътя.
    - Хей, Пепеляшке! Пантофите ти! – викна Тъндър и хукна да ги догони
    Джи О беше тръгнал да пресича без да погледне светофара, когато изведнъж изскочи от нищото една кола и едва не го сгази, спирайки на сантиметри от него.
    - Добре ли си? – гледаше изплашено Джун, когато момчетата стигнаха до мястото и пусна Сънг Хо, отивайки да погледне дали Дни О е цял.
    Вратата на колата, червен лъскав мерцедес, се отвори и от нея излезе жена. Беше висока и слава – облечена с черен клин, ярко червена туника, черно кожено яке и ботуши на висок ток. Тя беше със светло кестенява коса на едри къдрици и грим, състоящ се от силно изразени чрез черен молив и много спирала очи, и ярко червено червило. Собственичката на мерцедеса се приближи до тях, огледа ги хубаво, скръсти ръце и каза с лека подигравателна усмивка:
    - Хъх... Какъв късмет е това от всички възможни хора в Сеул за малко да блъсна самият Джи О от MBLAQ..
    - Я! Нарочно ли го направи? – викна Джун
    - Хм.. – продължи да се усмихва тя – Ако знаех, че си ти сигурно.. нямаше да спра.. Jung Byung Hee..
    Джи О направи няколко крачки към нея и започна за я оглежда. Той внимателно я изследваше с поглед и след около минута нещо го огря. Момчето погледна ококорен и едва продума:
    - Ана..?!
    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Пет Юни 24, 2011 11:00 pm

    много яка глава Very Happy Very Happy коя е ана ? Smile Smile искам ощее Razz Razz
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Пон Юни 27, 2011 1:06 am

    ~ Глава 45 ~


    - Хайде днес да си починем – предложи Мир докато момчетата закусваха
    - Не можем, днес имаме фото сесия – каза твърдо Сънг Хо
    - Айш, да избягаме тогава. Не ми се ходи въобще, особено след вчерашната тежка вечер
    - Мир, щом на теб ти е била тежка представи си как се чувстват Сънг Хо и Джи О, които най-много пиха – отбеляза Тъндър – А Джи О и кола щеше да го блъсне – добави той
    - М, това ми напомня.. Абе, Джи О, коя беше тази вчера.. изглежда я познаваш – каза Джун
    - Не я ли позна? – попита Джи О
    - Не.. а трябва ли? – гледаше учудено момчето
    - Това е... Ана...
    - Ана? Коя Ана?
    - Я! Аз да не познавам много жени с това име?!
    - Ме де да те знам.. Омо! Онази Ана ли? – загря Джун
    - Мхм..
    - Американката? – погледна учудено Сънг Хо
    - Я, не е възможно.. Как ще е тя бе? – каза Мир
    - Тя е, сигурен съм.. Много се е променила, но я познах.. – отговори Джи О замислен
    - Чакайте, чакайте! За какво става дума? – оглеждаше се Тъндър
    - За едно момиче, с което се срещаше Джи О – отговори Джун
    - Я! Не съм се срещал с нея! – възрази Джи О
    - Добре де, едно момиче, с което Джи О преспа.
    - Я! – извика момчето
    - Какво? И това ли ще отречеш? Аз ли я замъкнах в леглото си!?
    - Не беше неговото, а нейното легло и по тази логика... – започна Мир
    - А! – викна Джи О – Стига вече, спрете!
    - А, недейте спира! Аз искам да знам! – каза Тъндър
    - Не можеее! Stop! Stop!
    - Джи О, какво викаш... Не е нещо ново да разказваме за любовните ти подвизи.. – обади се Сънг Хо
    - Хьонг е прав, какво толкова се ядосваш.. да не би вече да съжаляваш за тази своя постъпка? – погледна го Мир
    - Айш! Правете каквото искате! – изскърца със зъби Джи О
    - О, добре! Хайде, някой да ми разкаже вече! Защо аз не знам? Коя е тя? Къде се запознаха и какво са правили? – обсипа ги с въпроси Тъндър
    - Не знаеш, защото това беше преди дебюта и тогава ти не беше с нас – каза Сънг Хо и започна – До колкото си спомням Рейн хьонг имаше някаква работа в Щатите и ни взе със себе си, за да се запознаем с един много добър хореограф. Щяхме да останем там някъде 2-3 дни. Ние пристигнахме на обед, а срещата беше чак на другият ден, което значеше почти цял ден скучаене в хотела, защото хьонг беше отишъл по работа и не ни даваше да ходим никъде навън. Естествено невъзможността ние да стоим на едно място си каза думата и по взаимно съгласие решихме да излезем на малка разходка... или само мислехме, че ще е малка. Загубихме се, незнаещи английски език хванахме грешният автобус, които ни отведе в центъра на града и после хванахме още по-грешния автобус, който пък ни заведе в покрайнините и отпраши преди да се усетим какво е станало. И така останахме в някакво забутано малко кварталче без телефон, с няколко долара и естествено без ни най-малка идея как да се доберем до хотела. Вече нямаше как да стане по-зле, освен някой да ни открадне, и тръгнахме да дирим някой полицейски участък, където да се обявим за изгубени. И така докато си вървяхме най-сетне късметът реши да ни се усмихне – срещнахме един кореец, Парк Санг У, който живеел от 20 години в Америка, оженил се и сега бил пастор в една малка църква в това градче. Г-н Парк ни покани да пренощуваме при него, а на сутринта щял да ни помогне да открием хотела си. Той ни заведе в дома си и там се запознахме с жена ме, която беше американка, и с прекрасната му 17-годишна дъщеря Ана. Тогава тя изглеждаше много по-различна – беше като ангелче - добра, мила и възпитана, изключително красиво и очарователно момиче, което сигурно щях да ухажвам, ако не беше толкова малка. Но този факт не спра нашият Джи О, който още като я видя се лепна за нея. – изгледа го презрително лидерът и продължи – Аз много добре знам, че мотивите на Джи О бяха чисто физически, но тя.. тя се влюби в него. И всички го разбрахме тогава .. начинът, по който го гледаше, слушаше, усмихваше му се.. всичко това излъчваше любов. На следващият ден се върнахме в хотела и помолихме Рейн хьонг да останем поне 1 седмица.. учудващо, но той се съгласи и даже не възрази, че често ходехме при семейството на г-н Парк. Ние добре си починахме тази 1 седмица, а и помагахме като садяхме и поливахме цветя, скубехме плевели и помагахме в малката градинка до църквата. Тогава Ана и Джи О се сближиха.. даже повече отколкото трябваше. Още на третият ден тя му призна чувствата си и той каза, че я .. обича, но само за да може тя да го допусне до себе си. Естествено това не проработило и нашият сладур прибегнал до план Б – казал й, че иска да се ожени за нея. Не знам как я е омайвал още, но прекарали нощта заедно и по една забавно-трагична случайност ние заминахме на следващият ден без да успеем да се сбогуваме и без да оставим контактите си, че да се свържем после.. което естествено беше добре дошло за нашият мачо. – завърши разказа си Сънг Хо
    - Я! Джи О, потресен съм – поклати глава Тъндър
    - Това е, защото историята на Сънг Хо беше ужасно представена! Така я разказа, че излязох като някакъв.. маниак! – викна Джи О
    - Е, почти беше така – отбеляза Джун
    - Я! Ще кажете, че сте били влюбени във всяко момиче, с което сте били!
    - Да! – каза Тъндър
    - Ти мълчи, никой не те пита! – каза Джи О
    - Е, не всички... но.. някои.. ъ... никоя.. – замисли се Джун
    - Видя ли! А мен ме обвиняваш...
    - Да, прев си, Джи О, но все пак не постъпи добре – каза Сънг Хо
    - Уф, нека не мислим за миналото!
    - Но това минало се изправи пак на пътя ти и вчера едва не те сгази!
    - Не ми напомняй, дано повече не я срещна, че не знам какво ще правя.. – хвана се за главата Джи О
    „Oh Yeah Oh Yeah Oh Yeah Yeah Yeah~”
    - Моят е – каза Мир – Ало?
    - Малък, аз съм, слушай ме внимателно – чу се женски глас
    - Кой „аз”? – попита макнето несигурно
    - Рин! И Че Рин!


    Последната промяна е направена от lina на Пон Юни 27, 2011 4:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Пон Юни 27, 2011 3:54 am

    много яка глава Why.. you make me cry..? - Page 5 2694226609 особено с историята на джи о Why.. you make me cry..? - Page 5 984495496 а в следващите глави ще има ли нещо интересно между Джун и Ю Ри Why.. you make me cry..? - Page 5 253468018
    Veselina
    Veselina
    Lee Joon
    Lee Joon


    Брой мнения : 55
    Points : 82
    Join date : 25.03.2011
    Age : 28

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by Veselina Пон Юни 27, 2011 4:33 am

    Значи тая Че Рин е опасна натура... нямам търпение да видя какво става по-нататък.Продължавай да пишеш все толкова интересни глави^^ Twisted Evil
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Съб Юли 02, 2011 5:45 am

    ~ Глава 46 ~


    - Ъ? Имате грешка, не познавам такъв човек – каза Мир след едноминутно мислене
    - Я! Как не ме познаваш?! Приятелката на Ю Ри съм... Съседката! – изнервено отговори Рин
    - Съседката...Аааа~ Лудата! – сети се макнето
    - Ха! Ще е добре да ми запомниш името, защото този прякор не ми харесва
    - Е, какво искаш, Ри..
    - Шът!
    - Моля?
    - Сам ли си? – попита Рин
    - Не... Защо? – учудено попита Мир
    - Добре. Не искам никой да знае, че ти звъня.
    - Защо?
    - Айш! Стига с това „защо, защо”! Боли ме ухото от теб вече! Слушай и не задавай въпроси повече! – каза Рин
    - Добре... Казвай..
    - Искам да дойдеш в апартамента, Ю Ри я няма сега.
    - Д-д-да дойда?! Защо?? – каза объркано Мир
    - Нали ти казах без „защо”!.. Искам да поговорим, но по телефона не мисля, че е удобно.. така че, ела, ясно?
    - Чакай малко.. Сега ще ходим на снимки, не мога..
    - Снимките ви са следобед, не ме лъжи!
    - От къде знаеш?! – попита макнето
    - Ха, аз знам всичко. Идвай – каза Рин и затвори
    - Но... Ало? Ало?!.. Хах! Затвори ми!
    - Кой беше? – попита Сънг Хо
    - Защо винаги си толкова любопитен? – каза раздразнено Мир
    - Просто питам...
    - Няма значение, имам работа и трябва да изляза
    - А снимките?
    - Абе спокойно, човеко! Няма да избягам... – отвърна макнето и излезе от апартамента
    Мир се чудеше защо Рин иска да се срещне с него, какво има да му казва и от къде му имаше номера. Когато тя му отвори вратата, той понечи да я затрупа с всички тези въпроси, но тя бързо го дръпна вътре и замъкна към стаята си.
    - Я! – развика се макнето, когато тя го бутна на леглото си – Не съм лесен, да знаеш!
    - Моля? – гледаше го тя
    - Няма да ти се дам лесно!
    - Ха, ти да не си помисли, че... Хахаха – изсмя се момичето
    - Т-т-тогава какво искаш, ако не тялото ми? – попита объркано той
    - Услугите ти
    - Моля?! – изгледа я изплашено Мир
    - Абе ти освен за физически контакти за нещо друго мислиш ли??
    - Ъм, да, случва се... Казвай какво искаш!
    - Така, трябва да свършиш една работа. Би трябвало да си разбрал, че Ю Ри и Джун имат привличане по между си – започна момичето
    - Привличане... Те се... х-х-харесват?? – ококори се Мир
    - Тц тц тц, мислех те за по-наблюдателен. Та да, харесват се.. но са прекалено големи инати, за да си го признаят и искам да им дам шанс да се съберат... в което ще ми помогнеш ти.
    - И защо аз? – попита Мир
    - Защото си достатъчно луд да го направиш.
    - Мда.. има логика..
    - Искам да ги оставя само двамата на самотно място. Идеята ми е да ги събера някъде, където никой няма да ги притесни да си говорят.. Но не са сещам къде...
    - Стаята за танци! – сети се изведнъж макнето
    - Уаааа! Да! Страхотна идея, дребен! – потупа го Рин
    - Стига с това „дребен”... Набори сме!
    - Добре, добре.. Как да ти викам тогава?
    - Мир, примерно..
    - Мхм... ще се постарая да го запомня.. Та, супер идея!
    - Ми нали аз го измислих – ухили се макнето
    - И щам избрахме място, работата е вече на половина свършена
    - Какво следва?
    - Ще ги накараме да отидат там – аз ще кажа на Ю Ри, а ти на Джун, заключваме ги за една нощ и бояла! На следващата сутрин са по-близки... или поне се надявам да стане така.
    - Добре, ние приключваме в 21 часа, нека срещата да е в 22:30 – предложи Мир
    - ОК. Постарай се да свършиш работата си добре
    - И ти, да не вземеш да издъниш страхотната ми идея!
    - Хм, споко мен, ще го направя като по учебник. Не ми е за пръв път да я сватосвам с някого.
    - В смисъл – попита Мир
    - Ами, как да ти кажа... Трудно й е да осъзнае кое е любов и кое не, като става дума за чувства е като риба на сухо. Веднъж направих същият номер – затворихме я заедно с едни приятели в гараж с момче и на сутринта излязоха от там хванати за ръце. На тъмно и самотно място тя по-лесно говори за това, което чувства – усмихна се Рин
    - Е, дано и сега да проработи
    - Надявам се
    - Добре, аз сега отивам при моите, че сигурно се чудят и маят де съм изчезнал. Ще се видим в 22 пред студиото, за да отработим плана
    - ОК. Бай – усмихна се тя и му помага
    Рин много искаше този план да проработи, защото щастието на приятелката й беше най-важното нещо за нея.

    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Съб Юли 02, 2011 6:53 am

    велика глава Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 охх , на мен ми трябва тялото на мир Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 XD XD XD иначе нямам търпение да видя плана им в действие Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930
    Анонимка7
    Анонимка7
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 16
    Points : 26
    Join date : 06.04.2011

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by Анонимка7 Съб Юли 02, 2011 11:22 am

    ахх Мир за какво си мисли (chuckle) ...главата е интересна ....и аз нямам търпение да видя плана им в  действие
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Нед Юли 17, 2011 5:17 am

    ~ Глава 47 ~


    След фото сесията, която продължи почти 5 часа, момчетата бяха капнали от умора. След като приключеха със снимките те се прибраха направо в апартамента, но с изключение на Мир, който беше казал, че е пълен с енергия и иска да се разходи.
    - Трябва да остаряваме вече щом толкова се уморихме, а Мир все още има сили – каза Тъндър
    - О, да, най-вече ти, дядо Тъндър – обади се Сънг Хо
    - Ами вчера станах с 1 година по-дърт!
    - Аууу, не думай. Сигурно и ставите те болят вече.
    - Я! От кога пък си станал толкона саркастичен не знам..
    - Лидер, наистина си станал много злобен – отбеляза Джи О
    - Ха! Хейде аз пак виновен! – нацупи се Сънг Хо
    *Give it to my Y~ Listen to my Y~*
    - Аз съм, аз съм, стиге сте се оглеждале като сурикати – каза Джун и изваде телефона си от джоба – Ало?... О, Мир, какво става?... Ъ?... Хьонг?.... Що~??.... Пф, добре, добре... Тц – каза Джун накрая и затвори
    - Я! Защо си сменил мелодията? – викна Джи О
    - Ние да не сме.. петзнаци?! Защо трябва да звъним еднакво като някакви глупаци и като чуем мелодията да се сяпнаме всичките! – отговори Джун
    - Тц тц тц, цепиш се от колектива... – поклати глава Тъндър
    - Какво искаше Мир? – попита Сънг Хо
    - Каза, че Рейн хьонг искал да говори с мен и да съм отишъл в залата за танци.. – отговори момчето
    - Ъ? Защо?
    - И аз попитах, но той каза, че не знаел. Сега трябва да тръгвам, че ако не съм отишъл до 22:30 щял да ми крещи... Тц..
    - Хайде, изчезвай тогава. Хем ще си починем малко от теб – каза лидерът
    - Ха! Така ли ще си говорим... – изгледа го Джун и излезе от хола
    Момчето бързичко се облече, приготвяйки се да излезе.
    - Чао, Джуни – провикна се Сънг Хо от хола, докато Джун се обуваше
    Момчето нищо не отговори и лидерът продължи:
    - Сърдиш ли се?
    - Майната ти! – викна Джун
    - Я! Я! Я! Какви са тези думи! Защо всички ми говорите така?!
    - Сигурно, защото си го заслужаваш – присви очи Тъндър
    - Тръгвам! – провикна се Джун и излезе от апартамента
    Момчето хвана такси и за около 30 мин стигна до студиото. „Какво ли иска хьонг?” – мислеше си той, качвайки се към стаята за танци. Когато стигна до мястото Джун си пое въздух и отвори вратата:
    - Ехо~ Хьонг.. – оглеждаше се той в тъмната стая – Ехооо~
    Никой не му отговори. Момчето влезе вътре и започна да обикаля, чакайки своя хьонг. Не минаха и 5 мин, когато вратата се открехна и познат женски глас се обади:
    - Джи Хун?
    - Ю Ри? Ти ли си? – попита озадачено Джун
    - Омо! Джун? – доближи се до него тя, за да се увери, че не греши
    - Какво правиш тук?
    - Ами, резбрах, че Джи Хун ме е викал – отгвори момичето, когато чу едно *ЩРАК*
    - Какво беше това? – оглеждаше се Джун
    - Омо! Рин! – почти извика момичето и хукна към вратата
    Тя хвана дръжката и се опита да я отвори, но не се получи.
    - Я! Рин! Знам, че си ти! Отрови по дяволите вратата!
    - Рин? – учудено попита Джун
    - Рин, знам какво целиш! Но този път няма да се получи! Я! Отваряй! – викаше Ю Ри
    - Какво става тук? – попита отново Джун
    - Рин ни е заключила...
    - БО?! – ококори се Джун – Я! Какви са тези брутални шеги!? А ако хьонг дойде?
    - Той няма да дойде...
    - Какво искаш да кажеш?
    - Това е капан.. Рин беше тази, която ми каза да дойда тук.. Тя го е планирала..
    - Рин ти каза... Тогава.. Омо! Мир! – изведнъж се сети Джун
    - Теб Мир ли те извика?
    - Мхм..
    - Значи и той е замесен.
    - Я! Мир! Ти малък... – изсъска Джун
    Ю Ри въздъхна и започна да обикаля стаята. Тя се чудеше как да се измъкне.. беше я страх да остане с Джун цяла нощ.
    - Дай ми телефона си – каза тя след известно време умуване
    - За какво ти е? Ти нямаш ли?
    - Моят е в Рин...
    - Защо?
    - Каза ми, че искала да звънне на някого, но май е било част от плана – въздъхна тя
    - Добре – отвърна Джун и започна да тършува из джобовете си
    - Хайде, по-бързо – нервно каза Ю Ри
    - Омо...
    - Какво?
    - Забравил съм го... – мигаше момчето
    - Какво?! – изкива Ю Ри изплашено

    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Нед Юли 17, 2011 8:58 pm

    yes бее Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930 най-накрая приложиха плана в действие Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930 Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930 много се радвам , че джун си забрави телефона Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 ле ле нямам търпение да разбера какво ще стане Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Пон Юли 18, 2011 2:15 am

    ~ Глава 48 ~


    - И кога ще ги отключим? – попита Мир, когато с Рин излязоха от сградата
    - Утре сутринта ще дойда, спокойно, работата ти беше до тук.
    - Ха, казваш го сякаш съм някакъв наемник..
    - А не си ли?
    - Тогава ми плати!
    - Шегуваш се... – започна да се смее Рин
    - Не, сериозен съм. Никой наемник не работи безплатно. Плати ми! – погледна я сериозно Мир
    - Я... недей така, дребен – побутна го тя
    - Пак ли започваш с това „дребен”?! Нали се разбрахме!
    - Но ти си дребен!
    - Я! Кога си родена? – викна макнето
    - М? Защо питаш?
    - За да видим кой е по-големият!
    - 1991-ва – отговори Рин
    - И аз.. Дата?
    - Хм... наборче, много си любопитен
    - Казвай! – настоя Мир
    - А ако съм по-голяма от теб? Ще ми викаш ли „нуна”?
    - Хм... Но ако аз съм по-голям ще ми казваш „оппа”! Ясно!
    - Дадено!
    - ОК~
    - 1ви януари.
    - Ъ? – не загря в началото макнето
    - Родена съм на 1ви януари – повтори Рин
    - Б-б-бо?!
    - Ти?
    - Няма значение!
    - Я!
    - 10ти март..... – погледна я намръщено Мир
    - Мухахахаха~ - изсмя се Рин на глас
    - Да спрем с това, прибирам се...
    - Кажи ми „нуна”, кажи!
    - Не искам...
    - Я, не играеш по правилата, Мин – потупа го Рин
    - МИР! – извика момчето
    - Ъ, да, Мир, същото...
    - Първо – не е същото! И второ – прибирам се!
    - Що~?
    - Така! – каза твърдо Мир и тръгна напред
    - Гладен ли си? – извика Рин след него
    - Ъх?! – обърна се озадачен той
    - Аз съм гладна, искаш ли да хапнем някъде?
    - На среща ли ме каниш? – объркано попита макнето
    - Я... мозъкът ти е пълен с глупави идеи.. Просто ще те черпя за услугата.
    - Ау..
    - „Ау” , я! Само глупости мислиш, тц. Хайде да хапнем месо някъде – предложи Рин
    - На диета съм – въздъхна Мир
    - Я! Аз ти разрешавам! Днес и така сме тръгнали да нарушаваме правилата – усмихна се тя и закрачи напред, търсейки некое заведение, където да хапнат.
    *
    - Как може да си такъв загубеняк да забравиш телефона? – въздъхна Ю Ри
    - Как може да си такава глупачка да дадеш телефона си на Рин? – намръщи се Джун
    - Я!
    - Какво?!
    - Ъх, вте тая... Нищо не можем да направим.. Ще трябва да прекараме нощта тук.
    - Прекараме? Заедно? – ококори се Джун
    - А имаш ли някакви идеи да бягство? – попита момичето, сядайки на единственият диван в стаята
    - През прозореца?
    - Я! На петият етаж сме бе, Рамбо!
    - Нали искаше идеи..
    - Но реалистични! Ние да не сме от фантастичната четворка? А?
    - Тц, добре де, не е нужно да се заяждаш – нацупи се Джун и седна до нея на дивана
    - Я! Кой ти е разрешил да сядаш?! – викна Ю Ри и рязко стана от дивана
    - Ю Ри.. – хвана я Джун за ръката
    - Какво?
    - Седни..
    - Защо? – погледна го учудено тя
    - Искам да те питам нещо.
    - Д-д-да ме питаш? К-к-какво??
    - Т-т-ти... ти... ти ли ще спиш на земята?
    - Ъх? – изгледа го Ю Ри – Я! Дивана е мой! – седна бързо тя
    - Ха ха.. така ли.. – поклати замислено глава той
    - Да! Аз първа седнах! – каза твърдо Ю Ри
    - Мхм... разбирам.. Ъм, Ю Ри...
    - Какво пък сега? Казах ти – няма да спиш на дивана!
    - Обичаш ли го? – попита Джун и погледна към нея
    - Ъ? Моля? - не схвана момичето
    - Обичаш ли приятеля си? – попита пак той
    - Това.. Защо ме питаш? – погледна в страни тя
    - Моля те.. искам да знам...
    - Аз... аз .. обичам го.. много..
    - А мен?
    - А? Теб? К-к-какви са тези въпроси, Джун... Хаха, да не си пил преди да дойдеш тук? - засмя се глупаво тя
    - Ю Ри, отговори ми! – настоя той
    - Джун, защо усложняваш нещата?
    - Да... или не? – продължи да пита момчето
    - Джун, стига..
    - Кажи ми по дяволите какво изпитваш към мен!! – извика силно Джун
    - Моля те, спри с тези въпро... – започна Ю Ри, но не можа да довърши. Устните на Джун внезапно се впиха в нейните. Момичето опита да се отдръпне, но не се получи.. не защото не можеше, а защото не искаше. До сега тя слушаше разума си, мислеше кое е правилно и кое не.. но този път сърцето й пое контрола. Ю Ри затвори очи и отвърна на най-грешната целувка в живота си.

    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Пон Юли 18, 2011 9:20 pm

    ауууу , ВЕЛИКОО Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Нямам думи Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Най-накрая да се случи нещо между Джун и Ю Ри Why.. you make me cry..? - Page 5 253468018 Охх , нямам търпение за следващата глава Why.. you make me cry..? - Page 5 253468018 Why.. you make me cry..? - Page 5 277638789 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687
    lina
    lina
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 307
    Points : 563
    Join date : 01.04.2011
    Age : 31
    Местожителство : България, Бургас

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by lina Вто Юли 19, 2011 4:41 am

    ~ Глава 49 ~


    Джун леко отлепи устните си от тези на Ю Ри и си пое въздух. Той бавно отвори очи и погледна към нея. Ю Ри все още държеше очите си затворени... тя се страхуваше двамата да срещнат погледи. Момчета се усмихна и я придърпа към себе си, силно прегръщайки я. Ю Ри се сгуши в него, обвивайки го с ръце и плахо отвори очи.
    - Това.. „да” ли значеше? – попита Джун
    - Няма ли да спреш с въпросите.. – каза тихо Ю Ри
    - Еее, аз още не съм започнал!
    - Джун, стига, моля те..
    - Добре, тогава аз ще говоря – усмихна се момчето и я целуна по челото – Аз... обичам те!
    - Джун, виж.. – прекъсна го Ю Ри
    - Не! – почти извика той – Ти виж! Обичам те, да, и с всеки изминал ден, час, миг те обичам все повече и повече.. Не помня кога се случи, не знам как започна... но съм сигурен, че няма да спре.. Ю Ри, за пръв път в живота си се чувствам така..
    - Не можем.. – пришепна момичето
    - Знам, ще е трудно – аз съм звезда, а ти си имаш приятел, но.. аз няма да се откажа! Ще се боря дори да ми струва всичко!
    - Джун, защо разсъждаваш като дете.. Ти и аз? Това е невъзможно! – отдръпна се от него Ю Ри и го погледна в очите
    - Няма невъзможни неща! – отвърна твърдо Джун
    - Аз... – започна Ю Ри, когато се чу едно *ЩРАК* и вратата рязко се отвори.
    В стаята влезе някой и приближавайки се до тях започна да вика:
    - Джун, веднага спирай с това, което правиш и идвай с мен!!
    - С-с-сънг Хо?? – учудено каза момчето, разпознавайки гласа на приятеля си
    - Сънг Хо, какво правиш тук? – на свой ред попита учудено Ю Ри
    - Това няма значение! Джун, след мен! – заповяда лидерът хващайки момчето за ръка и повличайки го със себе си.
    *
    - Ти си най-големият малоумник в цялата Вселена, честно! – викаше Рин докато с бързи стъпки вървеше по улицата
    - Я! Защо не ме предупреди? Аз да не чете мисли!? – започна да крещи Мир
    - Ми то е близо до ума! Айш, толкова ли не се усещаш кога да си държиш устата затворена??
    - От къде да знам, че хьонг ще реагира така като чуе, че сме ги заключили двамата.. Вярно е, че не разбира много от шегите ми и не би се забъркал в глупости, но не предполагах, че така ще реагира... – обясни макнето
    - Боже, Мир, честно ми кажи.. ти с главата или със задника си мислиш?
    - С предника – саркастично отговори Мир
    - Уааааа.. честн
    о, ти си имал по-болен мозък отколкото си мислех.. – поклати глава Рин
    - Но не по-болен от твоя.
    - Аз се лекувам, но при теб нищо няма да помогне, повярвай ми.
    - Искаш да кажеш, че преди си била по луда от ТОВА? Леле, сигурно имаш и жълт паспорт.
    - Ммм, не съм сигурна.. Отдавна не съм си сменяла паспорта, но все още не е пожълтял от времето..
    - О, ти имаш паспорт.. Мислех, че на вас, психично неуравновесените, не си издават паспорти.
    - Омо, ти мислиш??
    - Да, представи си..
    - А тогава защо не помисли при разговора си със Сънг Хо и му издрънка всички!?!?
    - Ех, била си злопаметна.. – изцъка Мир
    - Да, много! – викна Рин
    Те тръгнаха бързо напред, но внезапно се появиха няколко мотора, около 8-10, и им препречиха пътя. Един от мотористите слезе от мотора си и приближи до тях двамата.
    - Я! – извика Рин – Какво си позволявате?!
    - Все още си така дива и неукротима, И Че Рин.. – каза човекът
    - Я! Кой си ти бе?! – продължи да вика момичето и ритна силно моториста в крака
    - Айш – хвана се за крака той – С тази агресия някога няма да се омъжиш – каза мъжът и свали каската си
    - Омо.. Со Джанг У..?
    - Хм, не си ме забравила, а скъпа – усмихна се той
    - Мечтай си, нещастнико – каза Рин и отново го ритна
    - Я! Стига си ме удряла!
    - Какво? Женствените ти крачка ще се счупят?
    - Ето затова скъсах с теб! Ти си като.. мъж! В теб няма нищо женствено и нежно.. Така никога няма се си намериш приятел..
    - Ха, така ли мислиш?
    - Да!
    - Но за си имам приятел.. – усмихна се момичето
    - Стига си лъгала.. никой освен мен не би те взел.. – изсмя се Джанг У
    - Не лъжа!
    - Тогава кой е?
    - Ами... той! – каза Рин и посочи Мир, който се ококори като рибок
    - Той? Я... наистина си изгубила всичко женствено в себе си.. Вече и от мъже не разбираш..
    - Ха, що.. ти да не би разбираш?
    - Все пак не ти вярвам..
    - Че защо? – каза Рин, хващайки Мир за ръката и преплитайки пръстите си с неговите
    - Целуни го – каза Джанг У
    - Ъ? Моля...??
    - Само ако го целунеш ще ти повярвам.
    - Нашата връзка е.. платонична.. – усмихна се Рин и погледна невинно
    - Май все пак лъжеш... Хей, момчета.. оказва се, че нашата Че Рин не може да си намери мъж! – засмя се Джанг У
    - Я! Ще го направя! – извика Рин
    - К-к-какво??? – продължи да се пули Мир
    - Ще те целуна, скъпи.. Знам, много си срамежлив, но се налага.. – усмихна се фалшиво момичето
    - К-к-къде? – заекна макнето
    - По сладките ти устнички, любов моя..
    - Господи, Рин, какви глупости говориш.. Спри, че вече взе да ми се повдига.. – тихо каза Мир
    - Чакам, Че Рин! – викна Джанг У
    - Рин, недей да.. – започна Мир, но не успя да се доизкаже, защото Рин рязко го целуна по устните.

    Анонимка7
    Анонимка7
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 16
    Points : 26
    Join date : 06.04.2011

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by Анонимка7 Вто Юли 19, 2011 4:58 am

    яЯЯ пропуснала съм две глави *блъска си главата в бюрото* ..интересни са хмм особено края на последната *вдига вежди и се подхилва* чакам нееекст ~ Razz
    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by black_girl Сря Юли 20, 2011 5:00 am

    ауууу , колко сладко Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 253468018 Why.. you make me cry..? - Page 5 253468018 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 знаех , че ще стане нещо между Мир и Рин Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930 Why.. you make me cry..? - Page 5 650269930 нямам търпение за следващата глава Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687
    ~Fifito~
    ~Fifito~
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 1
    Points : 1
    Join date : 21.05.2012
    Age : 34
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by ~Fifito~ Съб Май 26, 2012 7:59 am

    Why.. you make me cry..? - Page 5 364988687 za6to ne si pusnala i grugite glavi fika emnogo interesen
    tedka_salfetka
    tedka_salfetka
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 1
    Points : 1
    Join date : 24.05.2012
    Age : 25
    Местожителство : Sofia

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by tedka_salfetka Пон Май 28, 2012 7:52 am

    Po skoro puskai drugite!!!!!!!!!!!!!!!! Fika e varha!!!
    ceci_musik
    ceci_musik
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 2
    Points : 2
    Join date : 08.08.2012
    Age : 26
    Местожителство : Gabrovo

    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by ceci_musik Сря Яну 02, 2013 12:22 am

    nqmam turpenie za sledvashata chast nadqvam se da e po skoro

    Sponsored content


    Why.. you make me cry..? - Page 5 Empty Re: Why.. you make me cry..?

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Сря Май 01, 2024 2:05 pm