MBLAQ - Bulgaria

Добре Дошли в първия фен - форум посветен на MBLAQ и всичко свързано с тях !
Един ден с MBLAQ Mblaq_gif-1


Join the forum, it's quick and easy

MBLAQ - Bulgaria

Добре Дошли в първия фен - форум посветен на MBLAQ и всичко свързано с тях !
Един ден с MBLAQ Mblaq_gif-1

MBLAQ - Bulgaria

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MBLAQ - Bulgaria

MBLAQ - Bulgaria fan forum


5 posters

    Един ден с MBLAQ

    petenceto
    petenceto
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 245
    Points : 1597
    Join date : 25.03.2011
    Age : 36
    Местожителство : Rafina, Greece

    Един ден с MBLAQ Empty Един ден с MBLAQ

    Писане by petenceto Съб Мар 26, 2011 12:08 am

    Ако имате възможността да прекарате един ден с MBLAQ , как би минал той? Разкрийте малка част от вашите фантазии Smile
    Семи Лин
    Семи Лин
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 144
    Points : 1329
    Join date : 25.03.2011
    Age : 36
    Местожителство : Варна

    Един ден с MBLAQ Empty Re: Един ден с MBLAQ

    Писане by Семи Лин Съб Мар 26, 2011 12:49 am

    Kyaaaaaaaa !

    Ами като за начало искам да си направи към един милон снимки Very Happy
    Ще накарам Джи О да ми изпее Love Song на Рейн ама акапелно ...
    Тъндър да ми нариува нещо
    Мир да ми измисли малко рап стихче
    Сънх Хо да ми изсвири една от многото му компузирани мелодийки
    Джун .. наистина и идея си нямам какво да направя с него Very Happy може би да ми изимитира Рейн Very Happy

    Задължиъелно посещение на Сауна за да се снимаме с онези чочки дето си правят на хавлийте Very Happy
    Ходене на увеселителен парк... и докато не минем всички атракций няма си ходим Very Happy

    Поещение на леговището им за да ми наготвят нещо ...

    На тръгване записвамеедно клипче в което те признават, че обичат БГ феновете си (това ще го разберат след като им го кажа секунда преди да включа камерата Very Happy )
    общо всето всеобикновени неща, но в тяхно присъствие са супер пециални Smile

    LX777
    LX777
    Thunder
    Thunder


    Брой мнения : 46
    Points : 86
    Join date : 22.03.2011
    Age : 32
    Местожителство : Варна

    Един ден с MBLAQ Empty Re: Един ден с MBLAQ

    Писане by LX777 Съб Мар 26, 2011 2:30 am

    Ще ги кача на самолет и ще ги накарам да скачат с парашут! х3
    След това ще ги заведа в някоя цветарница да изберат цвете или дръвче което да засадят на избрано от тях място!^~^ Be greeeen!
    Ще ги накарам да извикат Рейн и ще ги заведа на българска кухня (до колкото знам в Сеул имало) и ще им покажа силата на истинското кисело мляко и баничките!И докато с ме там ще ги накарам да кажат всичко което знаят за България и ще ги изложа максимално че да я запомнят тая страна доживот!
    След това ще направя огромна изненадваща фен среща и ще ги хвърля на фенките xDDD

    Естествено всичко това ще бъде грижливо филмирано и запечатано в милиони снимки които ще бъдат "случайно" пуснати в интернет със съответните коментари и накрая с мое обръщение в което се обяснявам колко са готини и бла-бла!
    black_girl
    black_girl
    Seung Ho
    Seung Ho


    Брой мнения : 151
    Points : 184
    Join date : 09.04.2011
    Age : 28
    Местожителство : Sofia

    Един ден с MBLAQ Empty Re: Един ден с MBLAQ

    Писане by black_girl Пет Апр 22, 2011 1:40 am

    амиии... бих искала първо да посетим лунапарка и да се качим на всички атракции,после те да ме разведат из сеул и да си направим куп снимки Един ден с MBLAQ 4209711478 Един ден с MBLAQ 4209711478 Един ден с MBLAQ 4209711478 Един ден с MBLAQ 4209711478 да се разходим из някой парк и да си целим с балони пълни с вода а вечерта да си направим лагерен огън и да пеем и да си разказваме смешни истории от живота ни Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018 Един ден с MBLAQ 253468018
    valenceto_753
    valenceto_753
    MBLAQ - Fan !
    MBLAQ - Fan !


    Брой мнения : 29
    Points : 41
    Join date : 10.04.2011
    Age : 26

    Един ден с MBLAQ Empty Re: Един ден с MBLAQ

    Писане by valenceto_753 Пон Май 02, 2011 9:43 am

    Хммм.....много заинтригуващ въпрос Един ден с MBLAQ 650269930
    Първо искам да ме посрещнат на летището всички даже може бонусче и техния хюнг, не са ми нужни подараци а просто една прегръдчица за добре дошла (така го казвам все едно е нищо) Обаче аз ще и подаря първо много, шоколадчета, месце и спешала ще бъда подаръци от бг феновете им Един ден с MBLAQ 2694226609
    После бих искала да ме закарат до "барлогата им" да видя супер сладкото кученце на Мир ХИХИ докато те се дегизират защото след това ще серазходим из Сеул обаче дегизиране за да не разпознаят батковците и да не стане някой скандал заради мене че съм била с тях, че не искам да им вреда, но може би случайно някоя пощуряла фенка да ги забележи и да бягаме (искам да усетя чуството) След това да отидем някъде където бихме се забавлявали дори да е нещо простичко като една площадчица tongue До като сме там бих искала да и задавам неудобни въпроси както и те разбира се за да се получи от части неудобна и комична комбинация Един ден с MBLAQ 351549032 Също така бих искала да играем на играта Dangyunhaji/ Разбира се.Бих ги попитала дали знаят за България и ако не знаят естествено ще и бесня подромничко...
    Щях да и искам телефонните номера или нещо с което да се свържа с тях
    Един ден с MBLAQ 277638789
    Бих ги попитала кой звезди познават с кой са с близки отношения, а не глупостите който говорят по телевизията.Бих ги накарала да се отпуснат за да се опознаем и може би да станем приятели Един ден с MBLAQ 253468018 Още колко неща бих направила с тях просто не е истина !!
    Естествено и ние ще се снимаме, но стигат ми и емоциите който съм преживяла с тях , и най-голямото нещо което искам е те да ме запомнят...hmm..... това ще бъде сбъднат сън, но за жалост трябва да се върна към реалноста в която такова нещо никога няма да се случи Един ден с MBLAQ 1805953252

    Sponsored content


    Един ден с MBLAQ Empty Re: Един ден с MBLAQ

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 16, 2024 3:03 pm